Nabízíme k pronájmu částečně zařízený pěkný byt 2+1 s balkonem na Lidické třídě. Byt se nachází v 6. patře (8) a je situovaný do vnitrobloku na západní stranu. Byt je vhodný pro 2 až 3 osoby - nekuřáky, bez zvířat. Nájemné činí 8.500,-Kč plus 3.000,-Kč (3.500,-Kč) zálohy na energie-dle počtu osob. Dále se hradí jistota ve výši dvou nájmů (17.000,-Kč) a provize RK 10.285,-Kč. Byt bude volný od 1.října, prohlídky jsou možné také až od října. Více informací u makléře..

8 500

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zděný byt 3+1 s balkonem v blízkosti IGY centra - na Pražské třídě v Českých Budějovicích. Byt se nachází ve 3. NP (3) a podlahová plocha bytu je cca 73 m2. Byt prošel částečnou rekonstrukcí - koupelna, kuchyně, podlahy, plastová okna. Dům je zateplen jen z bočních stran a je zateplena střecha. Orientace bytu je východ, jih a západ. Ve vnitrobloku se nachází dětské hřiště. Na dům Vám zajistíme výhodné financování. Více informací u makléře.

Cena neuvedena

Nabízíme k prodeji byt 2+kk v udržovaném původním stavu na českobudějovickém sídlišti Máj v ulici V.Volfa. Byt je v družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního vlastnictví. Nachází se v 6.patře (12). Podlahová plocha bytu je 39 m2. K bytu náleží sklep o výměře 1 m2. Fond oprav činí 315,-Kč, dále se splácí anuita 53,-Kč měsíčně a úvěr 946,-Kč měsíčně. V místě je veškerá občanská vybavenost - obchody, ZŠ, MŠ, pošta aj. Nedaleko se nachází cyklostezka vedoucí na Zavadilku a Haklovy Dvory. Na nemovitost Vám zajistíme výhodné financování. Více informací u makléře.

1 695 000
Nabízíme k prodeji pozemky o celkové ploše 17.900 m2 na Soumarském mostě. Pozemky jsou určeny pro výstavbu 11 apartmánů, na které je zpracován projekt, který je zahrnut v ceně. Na projekt je vydáno stavební povolení. Dle územního plánu je zastavitelnost budovami 25 % plochy areálu, celková zastavitelnost pak 35 %. V případě sportovních ploch lze uvažovat až s 85 % zastavěním území. Nutné vybudovat ČOV - již vyprojektována. Voda užitková ze studny, pro pitnou vodu nutné vybudovat vrty (geologický průzkum-ve 20 metrech kvalitní voda-posudek je součástí dokumentace). Na nemovitost Vám zajistíme výhodné financování.  Více informací u makléře.

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové ploše 17.900 m2 na Soumarském mostě. Pozemky jsou určeny pro výstavbu 11 apartmánů, na které je zpracován projekt, který je zahrnut v ceně. Na projekt je vydáno stavební povolení. Dle územního plánu je zastavitelnost budovami 25 % plochy areálu, celková zastavitelnost pak 35 %. V případě sportovních ploch lze uvažovat až s 85 % zastavěním území. Nutné vybudovat ČOV - již vyprojektována. Voda užitková ze studny, pro pitnou vodu nutné vybudovat vrty (geologický průzkum-ve 20 metrech kvalitní voda-posudek je součástí dokumentace). Na nemovitost Vám zajistíme výhodné financování. Více informací u makléře.

Cena neuvedena

Nabízíme pronájem nebytových prostor vhodných jako restaurace v ulici Ledenická v Českých Budějovicích. Restaurace je situována na ulici, kudy denně projede velké množství aut a projde hodně lidí. Další výhodou je bezproblémové parkování na veřejném parkovišti před budovou. Prostory jsou tvořeny 2 místnostmi a 2 kuchyněmi. Prostor má celkovou výměru cca 150m2. Nájemné činí 18.000,-Kč bez DPH, tzn. 21.780,-Kč včetně DPH, voda bude účtována dle skutečné spotřeby, elektřina a plyn budou přepsány na nájemce. Dále se hradí jistota ve výši 2 nájmů a provize RK ve výši 21.780,-Kč. Volné ihned. Více informací u makléře.

18 000

Nabízíme k pronájmu nevybavenou kancelář ve 2. NP administrativní budovy, která je díky své poloze velmi dobře dopravně přístupná jak MHD, tak autem. K objektu náleží uzavřené parkoviště opatřené vjezdovou a výjezdovou závorou. V kancelářích je k dispozici PC síť a telefonní rozvody. Budova je vytápěna dálkovým topením.
Kancelář má celkovou výměru 18,8 m2 a lze k ní využívat společné prostory jako je WC a kuchyňka. Dále je možné využít školící a konferenční místnost s dataprojektorem, plátnem a kuchyňkou, a to za poplatek 350 Kč/ hodinu.
Cena nájemného je 3.798,-Kč včetně DPH, v ceně jsou zahrnuty zálohy na energie a parkování. Více informací u makléře.

3 798

Nabízíme k pronájmu vybavenou dvojkancelář ve 2. NP administrativní budovy, která je díky své poloze velmi dobře dopravně přístupná jak MHD, tak autem. K objektu náleží uzavřené parkoviště opatřené vjezdovou a výjezdovou závorou. V kancelářích je k dispozici PC síť a telefonní rozvody. Budova je vytápěna dálkovým topením.
Kancelář má celkovou výměru 43 m2 a lze k ní využívat společné prostory jako je WC a kuchyňka. Dále je možné využít školící a konferenční místnost s dataprojektorem, plátnem a kuchyňkou, a to za poplatek 350 Kč/ hodinu.
Cena nájemného je 9.699,-Kč včetně DPH, v ceně jsou započítány zálohy na energie a parkování. Více informací u makléře.

9 699

Nabízíme k pronájmu nevybavenou kancelář v 5. NP administrativní budovy, která je díky své poloze velmi dobře dopravně přístupná jak MHD, tak autem. K objektu náleží uzavřené parkoviště opatřené vjezdovou a výjezdovou závorou. V kancelářích je k dispozici PC síť a telefonní rozvody. Budova je vytápěna dálkovým topením.
Kancelář má 3 místnosti, lze pronajmout jako celek, nebo jako 2 samostatné kanceláře a to jednu kancelář a dvojkancelář. Celková výměra kanceláře je 63,8 m2 (jedna kancelář 21m2 a dvojkancelář 42,6 m2) a lze k ní využívat společné prostory jako je WC a kuchyňka. Dále je možné využít školící a konferenční místnost s dataprojektorem, plátnem a kuchyňkou, a to za poplatek 350 Kč/ hodinu.
Cena měsíčního nájemného za celou trojkancelář je 19.051,-Kč včetně DPH, v ceně jsou zahrnuty zálohy na energie a parkování. V případě pronájmu jednotlivých kanceláří je cena za dvojkancelář 14.171,-Kč a za samostatnou kancelář 4.880,-Kč. Více informací u makléře.

19 051

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelářské prostory v přízemí administrativní budovy na Pražské třídě u Mariánského náměstí v Českých Budějovicích. Velkou výhodou je vysoká četnost chodců a aut, která okolo denně projdou a projedou. Celková plocha činí 207 m2, z toho 108 m2 tzv. open space kanceláře, kterou je možné rozdělit na menší sektory, a zbylá část byla využívána jako skladový prostor, nicméně ve dvou místnostech lze mít oddělené kanceláře. Dále je zde kuchyňka a WC. Cena měsíčního nájmu je k jednání a zálohy na služby činí 8.000,-Kč. Je požadována vratná jistota ve výši 1 nájmu. Prostory jsou volné ihned. Více informací u makléře.

Cena neuvedena

Nabízíme k pronájmu kanceláře v OC Igy v Českých Budějovicích, které se nachází ve 3.NP a 7.NP administrativní budovy. Kanceláře jsou klimatizované a mají otevíratelná okna s venkovními žaluziemi. Sociální zařízení a kuchyňka jsou společné vždy na patře. Ve 3.NP nabízíme soubor 5ti kanceláří s recepcí (výměra 139,07 m2 včetně podílu na společných částech) a dále dvou kanceláří se skladem (výměra 116,09 m2 včetně podílu na společných částech). V 7.NP se nabízí velká "open space" kancelář s 2 zasedacími místnostmi (výměra 126,7 m2 včetně podílu na společných částech). Pronájem lze uskutečnit již od jedné kanceláře, prostor je možné upravit dle přání nájemce. Nájemní smlouvu lze uzavřít na dobu neurčitou, preferuje se spíše dlouhodobý pronájem. Cena nájmu a bližší informace k dispozici u makléře.

Cena neuvedena

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory v přízemí administrativní budovy na Pražské třídě u Mariánského náměstí v Českých Budějovicích. Velkou výhodou je vysoká četnost chodců a aut, která okolo denně projdou a projedou. Celková plocha činí 207 m2, z toho 108 m2 obchodní plochy a zbylá část byla využívána jako skladový prostor, nicméně ve dvou místnostech lze mít oddělené kanceláře. Dále je zde kuchyňka a WC. Cena měsíčního nájmu je k jednání a zálohy na služby činí 8.000,-Kč. Je požadována vratná jistota ve výši 1 nájmu. Prostory jsou volné ihned. Více informací u makléře.

Cena neuvedena

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji ideální polovinu činžovního domu ve velmi žádané lokalitě Havlíčkovy kolonie v Českých Budějovicích, Dukelská ulice. V nabízené polovině domu je samostatný byt 1+kk s šatnou, koupelnou a WC o celkové výměře 37,5 m2 nacházející se v 1.NP, dále ateliérový byt (82,7 m2 plus chodba 3,4 m2) ve 3.NP s terasou do vnitrobloku a polovina sklepa (37 m2) a zahrady.
Dům o čtyřech podlažích (z toho 1 podzemní, kde se nachází sklepy) byl postaven v období První republiky staviteli bratry Petrášovými. Rekonstrukcí dům prošel před cca 20-ti lety. Základy domu by měly být kombinací kamene a cihly a svislé konstrukce jsou cihlové. Sklep je odizolován a opatřen sanační omítkou. Elektřina je v mědi. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění vlastním plynovým kotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem. U domu je dále studna společná se sousedem. Ve sklepě se nachází keramická pec.
Více informací u makléře.

4 500 000

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji ideální polovinu vícegeneračního domu ve velmi žádané lokalitě Havlíčkovy kolonie v Českých Budějovicích, Dukelská ulice. V nabízené polovině domu je samostatný byt 1+kk s šatnou, koupelnou a WC o celkové výměře 37,5 m2 nacházející se v 1.NP, dále ateliérový byt (82,7 m2 plus chodba 3,4 m2) ve 3.NP s terasou do vnitrobloku a polovina sklepa (37 m2) a zahrady.
Dům o čtyřech podlažích (z toho 1 podzemní, kde se nachází sklepy) byl postaven v období První republiky staviteli bratry Petrášovými. Rekonstrukcí dům prošel před cca 20-ti lety. Základy domu by měly být kombinací kamene a cihly a svislé konstrukce jsou cihlové. Sklep je odizolován a opatřen sanační omítkou. Elektřina je v mědi. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění vlastním plynovým kotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem. U domu je dále studna společná se sousedem. Ve sklepě se nachází keramická pec.
Více informací u makléře.

4 500 000

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji pozemek v Putimi o výměře 7.135 m2. Pozemek se nachází v okrajové části obce, kde se nachází nová zástavba. Vzhledem ke skutečnosti, že z jedné strany pozemku vede železnice, je nutné v případě stavby dodržet ochranné pásmo dráhy. Na nemovitost Vám zajistíme výhodné financování. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 784 000

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji podkrovní byt ateliérového typu ve velmi žádané lokalitě Havlíčkovy kolonie v Českých Budějovicích, Dukelská ulice. Byt o celkové výměře 86,1 m2 (z toho vstupní chodba 3,4 m2) se nachází ve 3.NP prvorepublikového domu. Terasa je orientována na západ do vnitrobloku-do zahrady. K bytu náleží poměrná část sklepních prostor a společné zahrady.
Byt i dům prošly rekonstrukcí před cca 20-ti lety. Základy domu jsou v kombinaci kamene a cihly a svislé konstrukce jsou cihlové. Sklep je odizolován a opatřen sanační omítkou. Elektřina je v mědi. Voda a kanalizace je obecní. Vytápění bytu zajišťuje plynový kotel a ohřev vody elektrický bojler. Byt nelze zastavit ve prospěch banky. Více informací u makléře.

3 500 000

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory o celkové ploše cca 80 m2 na českobudějovickém sídlišti Vltava, ulice Dlouhá. Jedná se o 4 místnosti, sociální zařízení, sklad, recepci a chodbu. Prostory nyní slouží jako solární studio. Provoz je možné přenechat zcela se stávajícím zařízením nebo částečně, lze ho dále využít např. jako kadeřnický či kosmetický salon. Cena nájemného je 8.000,- Kč. Topení se přepisuje na nájemníka. Záloha na elektřinu a vodu je 4.000,-Kč za měsíc a vyúčtovává se dle skutečné spotřeby. Rezervační záloha činí 9.680,- Kč. Více informací u makléře.

8 000

© Copyright 2020 Realitní makléř | Michaela Šlencová

Vytvořili v: